VårtFantastiska Team


Är det något du undrar över när det kommer till Grythyttans Gästgivaregård – tveka inte att kontakta någon av våra medarbetare!

Mia Spendrup, VD
mia.spendrup@lokabrunn.se

Marie Dahlgren, VVD
marie.dahlgren@lokabrunn.se

Tobias Foogde, Försäljningschef
tobias.foogde@lokabrunn.se

Lennart Edvardsson, Fastighetschef
lennart.edvardsson@lokabrunn.se

Daniel Hagsten, Säljare
daniel.hagsten@lokabrunn.se

Melisa Osmanovic, Marknadschef
melisa.osmanovic@lokabrunn.se

Maria Pettersson, Marknadsassistent
maria.pettersson@lokabrunn.se