VårtFantastiska Team


Är det något du undrar över när det kommer till Grythyttans Gästgivaregård – tveka inte att kontakta någon av våra medarbetare!

Mia Spendrup, VD
mia.spendrup@lokabrunn.se

Marie Dahlgren, VVD
marie.dahlgren@lokabrunn.se

Henrik Eriksson, Köksmästare
henrik.eriksson@grythyttan.com

Sandra Syrén, Restaurangchef
sandra.syren@lokabrunn.se

Lennart Edvardsson, Fastighetschef
lennart.edvardsson@lokabrunn.se

Daniel Hagsten, Försäljningschef
daniel.hagsten@lokabrunn.se

Maria Pettersson, Marknadskommunikatör
maria.pettersson@lokabrunn.se

Theres Åkesson, Säljare
theres.akesson@lokabrunn.se