VårtFantastiska Team


Är det något du undrar över när det kommer till Grythyttans Gästgivaregård – tveka inte att kontakta någon av våra medarbetare!

Mia Spendrup, VD
mia.spendrup@lokabrunn.se
0591-631 00

Marie Dahlgren, VVD
marie.dahlgren@lokabrunn.se
070-553 39 20

Malin Tvelin, Hotellchef 
malin.tvelin@grythyttan.com
070-200 52 28

Daniel Hagsten, Försäljningschef
daniel.hagsten@grythyttan.com
072-526 92 43

Oscar Jönsson, Restaurangchef
oscar.jonsson@grythyttan.com
072-092 77 62

Kalle Östlund, Fastighetschef
kalle.ostlund@grythyttan.com
072-401 42 44

Marcel Visser, Chefssommelier
restaurangen@grythyttan.com
0591-63300

Tina Nordkvist, Husfru
tina.nordkvist@grythyttan.com
072-223 04 88

Alex Stedt, kökmästare
alex.stedt@grythyttan.com
079-585 59 59